Електрослюсаря «Шахтоуправління «Покровське» судитимуть за смерть колеги

24-річний електрослюсар ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» постане перед судом через порушення правил безпеки, які призвели до загибелі його колеги.

Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, у ході досудового розслідування було встановлено, що 5 жовтня 2018 року підземний електрослюсар виконував роботи з відкачування води з водозбірника та допустив помилкове включення у роботу насосно-силової установки. У цей момент його напарник проводив ремонтні роботи.

В результаті злочинного недбальства чоловіка, 19-річний електрослюсар  отримав травми, не сумісні із життям, і помер на місці.

На теперішній час досудове розслідування завершено. Красноармійською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка зобов’язана їх дотримуватися, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

- Реклама -