Від Заходу до Сходу: у неділю до Покровська завітає фестиваль «З країни в Україну»

- Реклама -

З 27 вересня по 6 жовтня у шести містах Донецької області відбудуться фестивалі «З країни в Україну». Про це журналістам повідомили організатори заходу.

До Покровська фестиваль завітає у цю неділю, 6 жовтня.

Мандруючи від Заходу до Сходу, фестиваль несе свою місію — формувати нове розуміння української ідентичності та показати, скільки всього цікавого, нового та стильного є в Україні. Команда організаторів розробила 14 унікальних напрямків, які різнобічно демонструють найцікавіші українські культурні та мистецькі сфери життя.

На кожному фестивалі будуть представлені різноманітні локації, серед яких — майданчик інтелектуальних ігор, містечко майстрів, відкрита бібліотека, спортивні та дитячі майданчики, дискусії громадськості та представників влади, фотовиставка пейзажів України, а також кіномайданчик з показом соціальної реклами від українських режисерів.

Кожен фестиваль закінчується концертною програмою. Підбір гуртів є різноплановим по стилях і напрямах, але ідейним у своєму корені. Організатори зібрали на одній сцені рок, інді, електро, етно та багато інших аби показати, якою різноплановою і якісною є сучасна українська музика.

Артисти фестивалю беруть участь на безгонорарній основі, а їхньою основною мотивацією бажання зробити свій внесок у розвиток малих міст і людських історій. Цього року на головній сцені «З країни в Україну» виступатимуть: NESPROSTA, TOLOKA, Vinok, Vova zi Lvova, OY Sound System, SECRET FOREST, РОЯЛЬКІТ, Майор Пронін, The Oscar Wild, Alex Silakov, VLASNA, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Та сама, BALAKLAVA BLUES.

Вхід на всі заходи фестивалю – вільний. Час роботи фестивалю – з 12 до 22 години на центральних площах міст.

Більше інформації про фестиваль можна дізнатися на сайті Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

- Реклама -