У Покровську проведуть всеукраїнський конкурс-фестиваль «Покровський Літfest»

24 та 25 вересня у Покровську проходитиме всеукраїнський конкурс-фестиваль «Покровський Літfest». Про це повідомляється на офіційній сторінці заходу у Фейсбуці.

Так, до участі у фестивалі запрошуються всі, хто пише прозові та поетичні твори, а також пісні, за наступними номінаціями:

  • громадянсько-патріотична;
  • любовна, пейзажна, духовна;
  • гумористична, сатирична;
  • твори для дітей;
  • авторська пісня.

Окрім виступів учасників конкурсу, в програмі передбачені різноманітні тренінги, майстер-класи, творчі зустрічі, презентації та літературні знайомства.

Варто відзначити, що в умовах конкурсу, наголошено, що кожний учасник конкурсу має зробити благодійний внесок у розмірі 100 гривень.

Після підведення підсумків конкурсу, 24 вересня, переможці будуть нагороджені призами та грамотами, а 25 вересня відбудеться гала-концерт, де будуть продекламовані найкращі твори. Також твори переможців будуть надруковані у збірнику «Покровський Літfest — 2019».

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 20 вересня. Більш детальніше ознайомитися з умовами фестивалю можна за посиланням чи за телефонами — (06239) 2-10-05, 099-70-32-575, або у Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка (м. Покровськ, вул. Європейська,22)

 

- Реклама -