ЗНО-2020: у Донецькому центрі оцінювання якості освіти назвали дати проведення та оголошення результатів

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно із затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.
Так, у 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики. Про це журналістам повідомили у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
Також  у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня 2020 року.
Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.
Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року.
- Реклама -