Подарунки та теплі слова: у Родинському з Днем народження привітали ветерана Другої світової війни Якова Хомяка

День народження — радісний та щасливий день для кожної людини. Але для ветеранів це свято є найособливішим. Сьогодні привітання з нагоди свого 93-го дня народження приймав учасник бойових дій, ветеран Другої світової війни Яків Хомяк. 

Яків Хомяк — дуже активний та позитивний чоловік. Не дивлячись на свій поважний вік, він завжди у гарному настрої, радий гостям та залюбки спілкується з молоддю.

Привітати Якова Олексійовича з такою поважною датою прийшли меценат Сергій Андрійченко та в.о. родинського міського голови Катерина Андрійченко.

«Від усього серця вітаю Вас з днем народження! Хочеться подякувати Вам за Ваш подвиг, за ту хоробрість та відважність, з якою Ви захищали нашу країну у роки Другої світової війни. Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, благополуччя та довгих років життя», — звернувся до ветерана Сергій Андрійченко.

У якості подарунка Сергій Сергійович презентував ветерану плазмовий телевізор.

До привітань приєдналася й Катерина Андрійченко, яка побажала Якову Олексійовичу здоров’я, бадьорості духу та злагоди.

Редакція сайту DDK.DN.UA також вітає Якова Хомяка з Днем народження та від усього серця бажає йому щастя, завжди залишатися молодим душею, енергійним та повним сил, бути оточеним увагою й любо’ю рідних та близьких людей.

 

- Реклама -