Наступного року у Покровську відкриють інклюзивне відділення Ощадбанку

Останні роки в Україні дуже багато уваги приділяється людям з інвалідністю. Створюються інклюзивні класи, будуються спеціальні центри, а тепер й відкриваються інклюзивні банківські відділення. Така подія трапилася вчора у Слов’янську.

На відкриті нового, особливого відділення Ощадбанку був присутній і голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

«Це перше інклюзивне відділення у Донецькій області. Головне, щоб люди розуміли, що про них дбає держава, їх потреби не лишаються без уваги. Тепер при проектуванні дитячих садків, будь-яких інших держустанов завжди враховуються інклюзивні потреби, тому я зі впевненістю можу сказати, що ми зробили перший, але визначний крок на нашому шляху», — наголосив очільник області.

Також Павло Олександрович підкреслив, що наступного року подібні інклюзивні відділення Ощадбанку планується відкрити ще у трьох містах Донецькох області — Покровську, Бахмуті та Маріуполі.

Для зручного обслуговування клієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату і зору у відділенні передбачено банкомат та інформаційно-платіжні термінали  з маркуванням клавіатури, вбудованими слухавками та програмою керування голосом, тактильна плитка, занижені касові вікна. Для якісного обслуговування клієнтів з порушеннями слуху співробітники інклюзивного відділення пройшли навчання основам жестової мови.

Також Павло Кириленко підкреслив, що й інші соціальні установи будуть адаптовані до потреб людей з інвалідністю, і на це звертатиметься увага керівників органів місцевого самоврядування.

- Реклама -