Хтось горює, хтось танцює: у Мирнограді в день пам’яті влаштували дискотеку

23 серпня президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України». У цей день у всіх містах та селах країні відбулися заходи з вшанування героїв, які загинули під час АТО та ООС.

Але поки вся країна сумувала за загиблими воїнами, у Мирнограді в цей же день  на м-ні «Новатор» розпочалася дискотека «Party Lux», яку вже другий рік поспіль організовують від імені Руслана Требушкіна та за рахунок бюджетних грошей Покровська.

Про цю подію на своїй сторінці у фейсбук повідомив активіст Олександр Соколов:

«У мене питання до міської влади та правоохоронних органів нашого міста: «Вам не микає? Хто дав дозвіл на проведення розважального заходу у національний День пам’яті за загиблими захисниками України?»

Проведення дискотеки у день жалоби обурило й місцевих жителів. У своїх коментарях вони зазначали:

Тож, як бачимо, владі Покровська ніхто не указ. Поки вся країна вшановує пам`ять загиблих воїнів, у Мирнограді, який знаходиться за 50 кілометрів від лінії фронту, влаштовуються запальні дискотеки. Скільки ще влада Покровська буде «танцювати на кістках»? Та чому можновладці Мирнограду дозволили проведення розважального заходу у  день пам`яті та жалоби?

- Реклама -