В Білицькому після ремонту відкрили оновлену амбулаторію

20 серпня в Білицькому після ремонтних робіт урочисто відкрили оновлену будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Ремонт старої будівлі поліклініки тривав з грудня 2016 року. На нього було витрачено 8  мільйонів мільйонів 720 тисяч 255 гривень — 7 мільйонів 796 тисяч гривень з обласного бюджету, 643 тисячі 735 гривень з бюджету міста Добропілля та 280 тисяч 518 гривень з бюджету самої поліклініки.

За ці кошти був зроблений капітальний ремонт приміщень та зовнішніх теплових мереж, утеплення фасадів, встановлена система зовнішнього відеоспостереження,   виконано ремонт частини зовнішньої електропроводки та зовнішнього освітлення по фасаду будівлі.

Також для оснащення амбулаторії було придбане нове медичне обладнання та інструментарій.

Обслуговувати пацієнтів чисельністю в майже 10 тисяч чоловік будуть 3 сімейних лікаря, педіатр, 2 терапевта, вузькі спеціалісти та середній медичний персонал.  В амбулаторії люди можуть отримати первинну, паліативну та невідкладну медичну допомогу.

Працюють кабінети невідкладної допомоги, здорової дитини та для осіб з обмеженими можливостями. В закладі можна пройти обстеження, отримати довідки та електронні рецепти, лікування у денному стаціонарі, провести фізіотерапевтичні та маніпуляційні процедури тощо.

 

- Реклама -