Мешканців Родинського закликають не утворювати стихійні звалища

Благоустрій Родинського не припиняється ні на день. Нещодавно були проведені масштабні роботи з реконструкції контейнерних майданчиків: змінені сміттєві баки, встановлені відеокамери та попереджувальні табличкі.

Міська рада Родинського, за допомогою небайдужих людей, постійно роблять все для того, аби місто було чистим та красивим. Стихійні звалища, які постійно утворюються біля сміттєвих майданчиків, додають безліч незручностей місцевим мешканцям.

Аби попередити виникнення сміттєзвалищ та покарати порушників, Родинською радою були встановлені камери відеоспостереження. Нагадаємо, наприкінці минулого місяця за допомогою камер були виявлені два неповнолітніх хлопця, які по ночам перевертали сміттєві баки.

Також були встановлені попереджувальні табличкі з проханням не викидати непобутове сміття біля контейнерних майданчиків. Варто відзначити, що тільки за цей тиждень за утворювання стихійних сміттєзвалищ були оштрафовані 5 людей.

Родинська міська рада звертається до усіх мешканців міста з проханням дотримуватися чистоти та поважати чужу працю. Адже тільки разом, однією командою, можна зробити своє рідне місто комфортним, чистим та затишним.

- Реклама -