У Мирнограді розглядають питання щодо позбавлення Руслана Требушкіна звання «Почесний громадянин міста»

Сьогодні, 14 серпня, у Мирнограді відбувається чергова сесія міської ради. Одне з головних питань цього засідання — це розгляд петиції щодо позбавлення мера Покровська Руслана Требушкіна звання «Почесний громадянин Мирнограду».

В сесійній залі зібралися депутати міської ради, громадські активісти, небайдужі мешканці та представники ЗМІ. Завітав на засідання й сам винуватець події — Руслан Требушкін.

Руслан Требушкін подякував за підтримку на парламентських виборах та запросив мешканців Мирнограду на святкування Дня міста та Дня шахтаря до Покровська. Після чого, покинув засідання сесії.

Активні та небайдужі мешканці висловили свою думку щодо того, що перед тим, як приймати таке важливе рішення, депутати мали почути думку жителів міста. Але, замість цього, деякі депутати та секретар Мирноградської міської ради почали перераховувати заслуги Требушкіна на посаді міського голови та дякувати за те, що й так входило в його обов’язки.

На даний час обговорення цього питання тривають. Журналісти сайту продовжують слідкувати за розвитком подій та повідомлять читачів про результати розгляду питання щодо позбавлення Требушкіна звання «Почесний мешканець Мирнограду».

- Реклама -