Мешканець Родинського втратив 28 тисяч гривень, купуючи автівку через інтернет

Житель Родинського перерахував «київськими автоділерами» 28 тисяч гривень та так і не дочекався обіцяного ними автомобіля. За цим фактом правоохоронці Покровського відділу поліції відкрили кримінальне провадження.

Так, до чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 29-річний мешканець міста Родинське, який поскаржився на те, що його ошукали.

Правоохоронцями було встановлено, що потерпілий знайшов в інтернеті оголошення столичної фірми-автоділера, в якому менеджери обіцяли в короткий термін доставити не новий автомобіль «ВАЗ 2110» та ще й за «цікаву» ціну – 28 тисяч гривень.

Чоловікові сподобалась така пропозиція, він зв’язався з представниками даної фірми і ті його запевнили, що як тільки отримають завдаток – один відсоток від зазначеної ціни автівки, в той же день приженуть її покупцю. Потерпілий погодився й перевів гроші.

Одразу після цього йому зателефонував «менеджер», який повідомив, що умови змінились і тепер покупцю необхідно перевести фірмі повністю всю суму. Спочатку чоловік засумнівався в словах незнайомця, однак згодом все ж таки відправив гроші.

Як розповів правоохоронцям потерпілий, а ні в цей день, а ні кількома днями пізніше автомобіль йому так і не пригнали, а спроби зв’язатися з будь з ким з зазначеної фірми виявились марними.

За цим фактом співробітниками поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисників покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -