Результати перерахунку ЦВК: хто переміг по 50 округу?

Сьогодні ввечері, 5 серпня, Центральна виборча комісія провела засідання, в ході якого були оголошені результати перерахунку голосів по 14 дільницям 50 округу.

Так, члени ЦВК повідомили про чисельні порушення, які були виявлені ними під час перерахунку. Вони зазначили, що всі факти фальсифікацій були передані до Національної поліції, яка має встановити чи були ознаки кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, вчора, 4 серпня, під час перерахунку, члени ЦВК виявили у декількох пачках кандидата в народні депутати Андрія Аксьонова зіпсовані бюлетені, в яких стояли позначки за двох кандидатів — Аксьонова та Романцову. Також по 4-м дільницям не вистачало повного пакету документів — десь контрольних талонів, десь списку виборців.

Також сьогодні у Покровську, у будинку, який знаходиться біля ОВК №50, місцевий мешканець знайшов декілька бюлетенів з мокрими печатками ДВК №141069 та ДВК №141071.

Сьогодні під час засідання члени комісії підписали протокол результатів голосування, згідно якого переможцем по 50 округу визначено Руслана Требушкіна. Але вважати цей факт перемогою мера Покровська поки що зарано. Завтра вранці відбудеться засідання Верховного Суду за позовною заявою Андрія Аксьонова щодо відміни результатів виборів по 50 округу та проведення повторного туру.

 

- Реклама -