ЦВК підрахувала бюлетені по проблемним дільницям на 50 окрузі: незабаром будуть оголошені результати

- Реклама -

Вчора, 4 серпня, члени ЦВК виконали повноваження членів комісії ОВК №50 та перерахували бюлетені по 14-м дільницям, по яким були рішення судів. Протягом 14 годин члени ЦВК безпреривно перераховували голоси виборців, знаходячи при цьому раз за разом зіпсовані бюлетені.

На багатьох дільницях у пачках за кандидата Андрія Аксьонова були знайдені бюлетені, на яких стояли по дві відмітки — за кандидата Аксьонова та за кандидатку Романцову.

Також по дільниці № 141065, голова якої Тетяна Романова повідомила про те, що виборча документація здавалася без неї, а підписи підроблені, у пакет виборчих документів за Руслана Требушкіна був вкладений 251 бюлетень з дільниці № 141066.

Всі факти фальсифікацій були передані членами ЦВК до поліції. Наразі у засіданні Центральної виборчої комісії оголошена перерва. Результати перерахунку статнуть відомі вже сьогодні, 5 серпня. Але точний час оголошення поки що невідомий.

Нагадаємо, ОВК №50 проігнорувала рішення судів та постанову ЦВК щодо перерахунку бюлетенів по 3 проблемним дільницям. Тоді члени ЦВК вирішили взяти на себе повноваження окружної комісії та самостійно перерахувати голоси. До цих трьох дільниць добавилися ще 11, по яким виграв суд кандидат в депутати Анатолій Чорний. 3 серпня члени ЦВК прибули до Покровська аби вилучити виборчу документацію та транспортувати її до Києва для перерахунку.

 

- Реклама -