Ремонт доріг у Покровську: НАБУ розслідує розпил 20 мільйонів гривень

- Реклама -

За зверненням юристів проекту “Тисни” (Bihus.Info), у жовтні 2018 року, Солом’янський суд зобов’язав детективів НАБУ відкрити провадження щодо масштабної розтрати на ремонті доріг в Покровську (Донецька область).

Так, у 2016-2018 роках Покровська міська рада уклала 180 договорів з приватним підприємством «Агропромбуд» на загальну суму 20 мільйонів гривень.

Щоб перевірити якість виконання робіт, журналісти ГО «Громадський патруль» виїхали на місця, де мав бути проведений ремонт та зафіксували, що в більшості випадків були відсутні будь-які ознаки здійснених робіт. В декількох місцях ремонт був проведений частково.

Крім того, в договорах не були вказані ані номенклатура, ані асортимент послуг, ані обсяги послуг, які виконавець зобов’язався надати замовнику. Тож журналісти звернулись із запитом щодо надання інформації про обсяги фінансування та надання документації та актів виконаних робіт. Однак, всупереч вимогам діючого Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповіді на запит надано не було.

З цією інформацією юристи «Тисни» (Bihus.Info) звернулись до НАБУ. Втім, не отримавши повідомлення про внесення відомостей до ЄРДР упродовж 24 годин (як цього вимагає закон), юристи звернулись до суду і добились відкриття провадження.

Наразі тривають слідчі дії.

 

- Реклама -