Мешканці Добропілля можуть виграти 5 тисяч гривень у конкурсі на краще відео про свою громаду

- Реклама -

Мешканців Добропілля запрошують прийняти участь у конкурсі на кращий відео-ролик «Як я бачу майбутнє своєї громади» та виграти 5 тисяч гривень. 

Конкурс проводиться в рамках розробки Стратегії економічного розвитку Добропільської ОТГ при підтримці Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Учасникам конкурсу необхідно створити проморолик тривалістю до двох хвилин, в якому необхідно показати, якою бачать громаду її мешканці в майбутньому.

Надалі відео планується використовуватись в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу Добропільської ОТГ в Україні.

Участь у конкурсі безкоштовна, кількість робіт не обмежена. До конкурсних робіт обов’язково додається інформація про автора, що включає: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронну адресу.

Роботи приймаються до 20 грудня, після чого розпочнеться онлайн голосування, і остаточний результат конкурсу визначить конкурсна комісія.

Відео направляються або подаються на розгляд у вигляді відеофайлів, записаних на цифрові носії (диск або usb флеш-накопичувач) за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, каб. 307, 308, або розміщуються в електронному вигляді на файлообміннику. У цьому випадку посилання на скачування ролика та інформацію про автора потрібно надіслати на електронну адресу — economika@mrd.gov.ua.

- Реклама -