Гуманітарний вантаж від ООН, незаконні товари та хабарі: як минула доба на донбаських КПВВ

Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Пасажиро-транспортний потік збільшився, у порівнянні з попередньою добою.

Загалом через КПВВ за минулу добу прослідувало майже 48 тисяч осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 11040 осіб та 1200 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 10190 осіб та 1600 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8745 осіб та 1345 транспортних засобів;

«Гнутове» – 5250 осіб та 1090 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 12760 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 15/35; «Мар’їнка» – 15/75; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/20.

Прикордонники Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» припинили спробу незаконного переміщення товарів через лінію розмежування. Громадянин України з порушенням встановленого порядку намагався перемістити обладнання для газового опалення на загальну суму понад 14 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Окрім цього в КПВВ «Майорське» прикордонні наряди двічі відмовились від отримання неправомірної вигоди від громадян України, що поспіхом намагались перетнути лінію розмежування без проведення всіх відповідних контрольних процедур. Правопорушників передано до Національної поліції разом з направленням відповідних повідомлень про скоєння злочинів, передбачених ст. 369 Кримінального кодексу України.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідував гуманітарний вантаж від УВКБ ООН (будівельні матеріали та медичне обладнання) загальною вагою 104 тонни на 7 вантажівках.

- Реклама -