У Покровську проведуть фестиваль «З країни в Україну»

- Реклама -

У жовтні 2019 року в Покровську відбудеться масштабна культурна подія — фестиваль «З країни в Україну». Фундація соціальних інновацій обрала три міста з Луганщини — Щастя, Попасна та Лисичанськ, а також шість міст Донеччини — Покровськ, Мангуш, Волноваха, Вугледар, Авдіївка та Торецьк.

Як повідомили активісти, які нещодавно презентували проведення фестивалю, ця культурна подія відбудеться 6 жовтня. Варто відзначити, що фестиваль вже проходив у Покровську у 2016 році.

В організації заходу у цьому році візьме участь як команда Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», так і місцеві активісти.

«Наш фестиваль ми найменували «Dітfеst» — Фестиваль про можливості та розвиток вдома у Покровську. «Ми навчились на академії формувати концепцію, писати плани комунікації, складати презентації»,- розказав один із учасників команди Костянтин Дербеньов.

6 жовтня на площі Шибанкова на жителів і гостей Покровська чекають майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків українського кінематографу, лекції для дорослих та дітей і, звісно ж, драйвовий вечірній рок-концерт!

Покровська команда фестивалю складається із представників громади і бізнесу, однак команда закликає до співпраці нових учасників і партнерів фестивалю.

З пропозиціями партнерства та за інформацією для медіа звертатися до РR-менеджера фестивалю Наталії Майорової (тел 0660486581. мейл — ko4erzhina83@gmail.com)

Проведення фестивалів «З країни в Україну» стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

- Реклама -