Чому я обираю власний бізнес: жінок Покровська запрошують до участі в регіональному конкурсі

Донецька торгово-промислова палата  проводить ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес» за підтримки німецько – українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine.

Ідея конкурсу — надання  консультаційної допомоги на етапах становлення та розвитку бізнес-ідей  підприємниць — виникла в результаті системної роботи Комітету розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес — ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

Конкурс проводиться у період з 4 березня по 6 вересня 2019 року. 

Для участі у Конкурсі учасникам у термін до 6 вересня 2019 року необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс  та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.

Переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможці у номінаціях будуть нагороджені під час проведення заходів Донецької ТПП.

Контактні особи: Наталя Іванова +380 50 471 44 40  business4women.ua@gmail.com
Аріна Казілова   +380 95 550 09 19  arina.kazilova@gmail.com

- Реклама -