Туристи з Покровська посіли призові місця на зльоті-чемпіонаті Донецької області

Юні туристи з Покровська посіли перше та третє місця у 51 зльоті-чемпіонаті Донецької області зі спортивного туризму.

Як повідомив журналістам керівник туристичного гуртку Дмитро Момот, змагання проходили у селі Торське Лиманського району. Участь у зльоті приймали 11 команд з Донецької області та гості з Дніпра та Запоріжжя, а у чемпіонаті 8 команд з усієї області.

Цього року Покровськ представляли дві команди — учні ЗОШ №6 та 14. Багірова Катерина, Баган Карина, Малинка Анастасія, Ряпова Вікторія, Агаджанов Тимур, Гірний Микита, Маклаков Данило, Шинкаренко Сергій гідно представили наше місто та стали призерами.

Так, у конкурсі «Знаки спортивного орієнтування» наша команда посіла 2 місце, «Кидок мотузки» — 1 місце, «Надання першої медичної допомоги» — 1 місце, «Конкурс пісень» — 1 місце, «Розпалювання багаття» — 2 та 3 місця. Як наслідок таких яскравих перемог, перше місце в загальному заліку зльоту дісталося покровським спортсменам.

Також покровські туристи вибороли почесне третє місце у програмі чемпіонату. Вони змагалися в особисто-командному крос-поході, де посіли 2 місце, командному крос-поході, де зайняли 3 місце та в командній смузі перешкод, де зайняли 1 місце.