Топ – 8 кращих фільмів 2018 року

- Реклама -

Хочете відпочити, подивитись фільм, але на пошук гідного блокбастеру витратите більше часу, ніж на його перегляд? Тоді ця стаття саме для вас!

  1. «Акт помсти».

У колишнього воєнного крадуть його наречену. Через це він змушен згадати минулі звички. Разом з друзями він розшукує свою дівчину.

  1. «Вінчестер. Будинок, який побудували привиди».

Кожен день дім господарки змінюється так, як вона того хоче. З’являються нові сходи, кімнати. Всі звикли до цих причуд багатої жінки, але ніхто навіть і не уявляє, що жінка будує тюрму для сотен злих привидів.

  1. «Небезпечний бізнес»
    У якийсь момент Гарольду приходить в голову ідея інсценувати власне викрадення і зажадати у компанії викуп. Однак він не уявляє, наскільки переоцінює гуманність свого начальства.
  2. «Нічні ігри»

Макс, Енні та їх друзі захоплюються настільними іграми. Як тільки вони починають грати, Макс зникає. Друзі думають, що це квест, та з інтересом кидаються на допомогу товаришу.

  1. «Істерія»

Хлопець повертається в великий дім, у якому починає робитись щось не зрозуміле. Стає питання: «Це все в його голові, чи ні?»

  1. «Серцеїд»

Хлопець мусить покинути Елізабет, свою дівчину, заради наказу Наполеона. Він обіцяв писати їй листи, але безслідно зникає. Сестра Елізабет обманює її, та пише листи від імені хлопця.

  1. «Ремпейдж»

Джордж – дуже розумна горила, яка підтримує гарний контакт з Девісом Окойі. Невдалий генетичний експеримент робить з мавпи величезну агресивну тварину, яка нікого не хоче слухати.

  1. «Ти водиш!»

На протязі місяця п’ять друзів, ризикуючи своїй роботою, коханням та здоров’ям, беруть участь в грі «кішки-мишки», але більш жорстокій її формі. Бажання кожного – догнати супротивника з переможним вигуком: «Ти водиш!».

Приємного перегляду!

- Реклама -