Стало відомо, як та коли проходитиме ЗНО-2020

11 травня Міністерство освіти і науки України своїм наказом врегулювало проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Так, зовнішнє незалежне оцінювання у наступному році буде проводитися з 21 травня до 17 липня.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Також повідомляється, що випускникам 2020 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як державну підсумкову атестацію. Тому ці учні мають обов’язково скласти українську мову та літературу, математику або історію України та ще один предмет (біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови, історія України або математика).

У 2020 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.

Також 2020 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО.

- Реклама -