Стало відомо, як минула доба на КПВВ на лінії розмежування

- Реклама -

Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Пасажиро-транспортний потік залишався на рівні  минулої доби.

Загалом через КПВВ прослідувало майже 42 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9625 осіб та 1090 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8725 осіб та 1495 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7510 осіб та 1250 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4250 осіб та 940 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11835 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 25/50; «Мар’їнка» – 20/60; «Новотроїцьке» – 20/50; «Гнутове» – 20/20.

Учора прикордонники Лисичанського загону в КПВВ «Станиця Луганська» припинили спробу переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Зокрема через лінію розмежування  намагались перемістити агрохімічну продукцію на загальну суму 13,5 тисячі гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

А в КПВВ «Мар’їнка», що на лінії розмежування, громадянин України, який рухався з тимчасово окупованої території, запропонував хабар прикордоннику Краматорського загону за те, щоб той «закрив очі» на виявлені банківські картки так званої «ДНР». Наразі хабародавця та повідомлення про виявлення кримінального правопорушення разом із «знахідками» передано компетентним органам.

- Реклама -