Топ – 7 надзвичайних місць України

Мало хто захоплюється природою нашої прекрасної країни. Мало хто знає, що Україна не поступається іншим країнам по красоті своїх ландшафтів.
Зараз ви можете переконатися в цьому самі.

Перше місце – острів Хортиця.

Він відомий своїми легендами козаків. Саме тут зароджувалась вся історія козаків, а також більша історія України.

На цьому острові ви можете зробити все, що вам заманеться: проїхатись на коні, подивитись на те, як спеціально навчені парубки представляють вам козаків, виконуючи різні трюки з шаблями, знаходячись на коні.

Також є змога просто прогулятись по території острова, спостерігаючи за природою та тваринами, які там також є.

Друге місце – водоспад Шипіт, який знаходиться на Закарпатті, на окраїні села Пилипець.

Свою назву він отримав через те, що за кілька кілометрів від нього ви можете почути наче шепіт.

Вода каскадами падає з 14-ти метрів. Особливо гарно водоспад виглядає ранньою весною, коли сніги тануть, додаючи потоків. Також ви нічого не втратите, якщо поїдете туди восени. Подивитися на цей водоспад, засипаний жовто-гарячим листям – багато варте.

Третє місце посідає дендрологічний парк «Софіївка» в Умані.

Софіївка – найдавніший парк, заснований ще в XVII віці. Кожен рік в парк, який займає 180 га, відвідують більш півмільйона людей з різних країн.

Парк прикрашає Левкадська та Трапейська скали. Парк містить кілька водопадів, шлюзів підземної ріки Ахеронт. Багато місць, де можна відпочити та насолодитись красою чудової природи.

Четверте місце – озеро Синевір у Карпатах (село Слобода).

Озеро відомо як Морське око.  Водойма знаходиться високо в горах, майже на 950-ти метрах від рівня моря.

Ходять легенди, що озеро зветься так тому, що біля нього жила княжна, яку звали Синь через її сині очі. Та був закоханий в неї пастух, якого звали Вір. Батько Синь не хотів, щоб вона біла з Віром, дівчина страждала через це, та виплакала ціле море сліз. Хлопець, набравшись хоробрості вбив батька княжни.

У наш час озеро займає більше 4.5 га, найбільша глибина 22 метри, середня – 10 метрів. Вода в озері прозора, та здається яскраво-блакитною.

Пяте місце заслужено отримує Яблуня-колонія. Росте незвичне дерево у Сумській області.

Незвичайна яблуня, віком понад 220 років — одне з найбільш дивовижних дерев в світі. Колонія, що складається з 15 пов’язаних між собою родинних дерев, займає площу понад тисячу квадратних метрів.

Згідно з легендою, яблуню посадив князь Петро Сергєєв з роду Мещерських, і після його смерті дерево почало тужити за ним, пригинаючись до землі.

Шосте місто – Долина нарцисів у Карпатах.

Унікальний ботанічний сад – найбільша популяція нарциса вузколистого. Чотири кілометри займає площа біологічного саду.

Навесні, коли масово цвітуть ці квіти, все поле покривається білим покривалом, подивитися на яке з’їжджаються дуже багато туристів.

Сьоме місце – Одеські катакомби.

Цей дивовижний підземний мир може здивувати своїми заплутаними ходами, які простягаються більше, чим на 2.5 тисячі кілометрів, залишаючи за собою Паризькі та Римські катакомби.
Раніше ці підземні тунелі використовували розбійники, контрабандисти, революціонери та партизани.

На сьогодні вони приваблюють екстрималів та любителів полоскотати нерви.

- Реклама -