За підтримки мецената Сергія Андрійченка відбудеться першість Покровського району з велоспорту

В наш час, вік технологій, гаджетів і інтернету, дуже важливо прищеплювати молодому поколінню любов до спорту, активного і здорового способу життя. Саме тому депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко так багато уваги приділяє молоді та дітям та усіляко пітримує спортсменів регіону.

Так, 28 червня, за підтримки Сергія Андрійченка  відбудеться першість Покровського району з велозмагання крос-кантрі. Про це у соціальній мережі повідомляє «Велоклуб Темп».

Як зазначають організатори, змагання будуть присвячені Дню Конституції та Дню молоді та проводитимуться на велотрасі с. Лисівка.

Учасники змагатимуться у різних вікових категоріях від 10 років. Дітей повинні супроводжувати батьки. Обов’язковою умовою участі у першості є наявність дозволу від лікаря та шолом.

На усіх учасників заїзду очікують приємні сюрпризи від мецената Сергія Андрійченка: польова кухня та розважальна програма наприкінці заходу.

Також відзначається, що на змаганнях буде присутній тренер з велоспорту для відбору дітей 2005-2006 років народження для навчання у Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки.

Початок велозаїзду о 9-00.

- Реклама -