У нардепи по 50 округу зареєструвалося ще два кандидати

У народні депутати по 50 округу зареєструвалися ще два кандидати — Олександр Мотрій та Ігор Ретівов.

41-річний Олександр Мотрій народився у Красноармійську, наразі мешкає у Дніпропетровській області. Олександр Володимирович є директором ТОВ «Олімпіас Груп».

У своїй передвиборчій програмі Олександр Мотрій обіцяє посилити кримінальну відповідальність за розкрадання бюджетних коштів, стимулювати фахівців та вчених працювати в Україні, прийняти програму реабілітації та працевлаштування воїнів АТО та ветеранів бойових дій та інше.

Ігор Ретівов народився у 1990 році у місті Старобешеве Донецької області. Наразі він є безробітним та мешкає у Донецьку.

Мешканцям 50 округу Ігор Ретівов обіцяє забезпечити цілодобове водопостачання Добропілля, Родинського, Покровська й Мирнограду, відремонтувати міські дороги, добудувати парки у Добропіллі та Покровську, вирішити проблеми безпритульних тварин та багато іншого.

Нагадаємо, кандидатами в народні депутати по 50 округу зареєструвалися також мер Добропілля Андрій Аксьонов, викладач Донбаської національної академії будівництва і архітектури Нелля Дашковець, а також начальник відділу по роботі з персоналом Львівської митниці Володимир Остріков.

 

- Реклама -