Олександр Куць прокоментував звинувачення мера Покровська на адресу свого заступника Євгена Вілінського

Мер Покровська Руслан Требушкін останнім часом неодноразово звинувачував у багатьох «бідах» міста заступника голови Донецької ОДА Євгена Вілінського. Начебто, саме він перешкоджає розвитку міста, перерозподіляє обласні кошти на інші міста та є винним у проблемах з водопостачанням та теплопостачанням у Покровську.

21 червня у Краматорську відбулася прес-конференція губернатора Донецької області Олександра Куця, під час якої журналісти поцікавилися його думкою щодо цих звинувачень.

«Яким чином я чи мої заступники можемо впливати на прийняття рішень міським головою або міською радою? Насправді, якщо він спроможний фінансово, якщо він має за спиною власний фінансовий ресурс міста, якщо його підтримує міська рада, і так само приймає рішення, і він за це рішення відповідає, яким чином мій заступник може впливати на прийняття того чи іншого рішення? Тим паче, наскільки я пам’ятаю, ми в Покровську вже не були місяці два. І він (міський голова Покровська Руслан Требушкін — прим.ред.) на колегії не ходить, десь зник ваш міський голова в черговий раз. Тому про вплив я впевнений, що це не правда», — висказав свою думку Олександр Іванович.

 

- Реклама -