Працівники прикордонної служби повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік залишався в межах показників попередньої доби. Загалом через КПВВ прослідувало 44,5 тисячі осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10135 осіб та 1160 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9660 осіб та 1585 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8320 осіб та 1295 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4965 осіб та 1070 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11390 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 50/50; «Мар’їнка» – 20/60; «Новотроїцьке» – 25/45; «Гнутове» – 20/20.

Учора військовослужбовці Донецького та Краматорського прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил.

Зокрема, через  лінію розмежування  намагались провезти обладнання для електромереж та одяг на загальну суму майже 55 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідувала вантажівка з гуманітарною допомогою від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для мешканців тимчасово окупованих частин Донецької та Луганської областей направлено медичне обладнання вагою 3,145 тонни.

- Реклама -