Рятувальники навчили малечу Родинського правилам пожежної безпеки

- Реклама -

Триває літо — найочікуваніший період відпочинку та розваг для дітей. Та для дорослих важливо, щоб у цей час діти не тільки розважалися, але і мали змогу отримувати нові знання, особливо якщо це стосується безпеки дітлахів.

А отримувати знання про безпеку куди цікавіше, якщо в гостях справжні рятувальники. Співробітники Служби порятунку «101» — часті гості в закладах освіти. Хлопці та дівчатка з особливим інтересом очікують їх, тому що знають: зустрічі з рятувальниками захоплюючи та цікаві.

Вони допомагають ознайомити дітей з вимогами пожежної безпеки, переконати в необхідності їх дотримання, навчити у разі необхідності викликати фахівців ДСНС та правильно самостійно діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, вчора, 19 червня, співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області завітали в гості до вихованців пришкільного табору ЗОШ №35 у місті Родинське.

Рятувальники запропонували малечі пограти в «Ріскленд». Адже інформація та навички щодо безпечної життєдіяльності найкраще засвоюються дітьми саме у вигляді цікавої та повчальної гри.

В процесі гри діти дізналися, які небезпеки можуть підстерігати їх у будинку і на вулиці, як вести себе в разі різних надзвичайних ситуацій, а також за якими номерами екстрених служб викликати допомогу.

Окрім цього, співробітники ДСНС провели бесіду, під час якої пояснили, чим небезпечні ігри з сірниками, включення електроприладів без дорослих. Приділили увагу і діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Після проходження гри учасники поділилися своїми враженнями від почутого, побаченого та того, що дізналися, граючись.

- Реклама -