Студенти й учні з Покровська взяли участь у фестивалі «RoboSmart Dn.Ua»

15 червня у місті Слов’янськ відбувся обласний фестиваль із робототехніки «RoboSmart Dn.Ua». Захід пройшов за ініціативи та підтримки Донецької облдержадміністрації, громадської організації «Інноваційні освітні технології», Програми розвитку ООН та інших партнерів.

Участь у фестивалі взяли й студенти ДонНТУ та школярі Покровська.

До складу покровської делегації ввійшли декан факультету КІТАЕР Едуард Петелін, доцент кафедри електронної техніки Олександр Штепа, аспіранти Андрій Прокушев (ФКІТАЕР) та Ірина Данило (ФМЕХТ), студенти Анна Удинська, Данило Качан, Юрій Аносов, Ігор Чельтер, Микита Кіряєв і Сергій Білянський, а також учні та викладачі ліцею «Надія» разом із представниками ЗОШ №2 та 12.

Окрім покровчан учасниками фестивалю стали 40 команд з усієї Донецької області. Під час заходу учасники змагалися в дев’яти номінаціях за чотирма напрямками: кегельринг, робосумо, робофутбол і слалом.

Поки покровські школярі у складі команд «Т-1000» та «Big Brains» змагалися у номінаціях робосумо та слалом, викладачі, вчителі та студенти були задіяні у демонстраційній зоні, де були представлені різноманітні науково-технічні розробки.

На іншій локації заходу відбувся форум SMART PICNIC, під час якого місцеве самоврядування мало змогу обмінятися досвідом електронного врядування з представниками інших країн і міжнародних донорських організацій.

- Реклама -