Для дітей Динасу в Покровську організували яскраве літнє свято

Для дітей літо — пора відпочинку та яскравих емоцій. Саме тому депутатом Покровської міської ради Сергієм Андрійченком була ініційована низка дитячих свят для малюків Покровська, Мирнограду, Родинського та Добропілля.

Вчора, 18 червня, яскраву програму провели для діточок селища динасового заводу.

Веселі та запальні аніматори, вдягнені в костюми улюблених мультиплікаційних героїв, протягом двох годин розважали малюків та батьків. Ігри, конкурси, танцювальні флешмоби — діти із задоволенням приймали участь у всіх активностях та були нагороджені подарунками від організаторів.

Також на святі безкоштовно працювали майстрині з аквагриму, які вміло розмальовували обличчя хлопчиків та дівчаток яскравими фарбами.

Батьки, які були присутні на святі, від усього серця дякували організаторам, адже в селищі динасового заводу дуже рідко відбуваються якісь розваги для дітей, і таке свято стало справжнім подарунком для усіх маленьких мешканців. А організатори свята, в свою чергу, запевнили, що щасливі дитячі очі та щирі посмішки стали для них найкращим доказом того, що свято справді вдалося.

- Реклама -