У Мирнограді визначили кращих газодимозахисників області

- Реклама -

Основним завданням газодимозахисної служби є рятування людей, забезпечення безпечної роботи пожежних у загазованих та задимлених приміщеннях з метою проведення розвідки під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

Так, 14 червня, на території 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області відбулися змагання на визначення кращої ланки ГЗДС області. В змаганнях взяли участь 19 команд газодимозахисників з різних міст області.

Практична частина змагань передбачала проведення безупинно комплексу вправ. Першим практичним завданням було приведення в оперативну готовність індивідуальні засоби органів дихання та зору та правильне їх надягання. Після цього вогнеборці приступили до подолання елементів смуги психологічної підготовки, а саме: підйом пакету з рукавною скаткою, підйом рукавної скатки, подолання тунелю, лабіринту та містка над палаючою рідиною, виконання вправи на силовому тренажері «Кайзер», перенесення умовного потерпілого та оперативне розгортання від АЦ з подачею ствола «Б».

У ході чесного суперництва визначалася майстерність кожного вогнеборця, що є запорукою чіткої і злагодженої дії всієї пожежно-рятувальної команди. У випадку чиєїсь помилки судді нараховували додаткові штрафні бали. Успіх команди залежав від спільної дії всіх учасників та уміння правильно й рішуче діяти в нестандартній ситуації. Усі етапи змагань дали можливість перевірити рятувальників-газодимозахисників на витривалість, спритність та швидкість.

На завершення змагань відбулося підбиття підсумків. Перше місце посіла команда 3 Державного пожежно-рятувального загону (м. Маріуполь), друге місце – команда 6 Державного пожежно-рятувального загону (м. Слов’янськ) та третє місце – команда 12 Державного пожежно-рятувального загону (м. Краматорськ).

- Реклама -