Малечі з села Добропілля подарували яскраве літнє свято

За ініціативою депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка була запроваджена гарна традиція: для малюків Покровська, Родинського, Мирнограду та Добропілля влаштовуються яскраві свята аби діти могли весело та активно проводити свої літні канікули.

І ось вчора чергове дитяче свято було проведено у селі Добропілля. Хлопчики та дівчатка з нетерпінням чекали на гостей та з радістю приймали участь у всіх активностях, які для них приготували організатори.

Так, розважали маленьких добропільчан професійні аніматори, які грали з ними у рушливі ігри, проводили танцювальні флешмоби, співали. Також на святі працювала майстриня з аквагриму, яка яскравими фарбами розмальовувала обличчя малюків абсолютно безкоштовно.

Приємною несподіванкою, яка викликала бурхливі емоції як у малечі, так і у дорослих, стало шоу мильних бульбашок, яке подарував мешканцям села Добропілля меценат Сергій Андрійченко.

Ну і яке ж свято без подарунків? Тому наприкінці свята кожна дитина отримала набори для творчості та солодке й смачне морозиво від організаторів свята.

На цьому низка дитячих свят не завершується. Вже сьогодні розважальний захід буде проведено для малечі Покровська.

Запорошуємо всіх на дитяче свято з професійними аніматорами, розважальною програмою та приємними подарунками! Приходь! З нами весело!

- Реклама -