У Покровську виявили автомобіль із саморобними цифрами номеру кузова

- Реклама -

Минулого дня у Покровську під час перевірки був виявлений автомобіль із саморобними цифрами номеру кузова. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

До чергової частини Покровського відділу поліції надійшло повідомлення від працівника територіального сервісного центру МВС України про те, що в процесі перевірки реєстраційного номеру агрегату автомобіля «Мерседес» ним виявлено, що цифри кузова підроблені.

При спілкуванні із правоохоронцями власник автомобіля пояснив, що купив дану автівку в сусідньому населеному пункті у незнайомця рік тому. Однак про те, що з номером двигуна «щось не те», чоловік дізнався тільки зараз, коли захотів зняти автомобіль з обліку, для чого і прибув до сервісного центру.

Відомості про дані події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 290 «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» Кримінального кодексу України.

Працівники сервісних центрів МВС при проведенні реєстраційних операцій не рідко виявляють факти підроблених документів та перебитих номерів кузова автомобілів. Тож правоохоронці в черговий раз звертаються до всіх, хто вирішив придбати автомобіль – бути пильними і обачними. Перед тим як віддати свої кошти, слід проконсультуватися з фахівцями та показати транспорт експертам сервісного центру.

- Реклама -