Команда ДонНТУ з Покровська стала призером Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

Команда ДонНТУ у складі студентів та викладачів взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science”.

Про це повідомляється на сторінці учбового закладу у Фейсбук.

Конкурс проводився на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Black Sea Universities Network, що об’єднує 110 закладів вищої освіти 12 країн Чорноморського регіону.

Тема роботи, яку представили  аспірант кафедри «Природоохоронна діяльність» факультету МЕХТ Світлана Шкрильова та студент групи ЕКО-16 Олександр Коростильов, «Підвищення стабільності роботи сонячного колектора» обрана зовсім не випадково, адже в умовах глобальної екологічної кризи у світі та в Україні актуальним стає питання пошуку альтернативних джерел енергії.

Одним із найбільш поширених видів відновлюваної енергії є сонячна енергія. В Україні найперспективнішим напрямом використання сонячної енергії є її пряме перетворення на низькопотенційну теплову енергію.

Конкурс проводився в два етапи. Перший полягав у представленні роботи англійською мовою. Другий етап – безпосередньо участь в онлайн-конференції з презентацією конкурсної роботи в присутності конкурсантів, керівників і представників оргкомітету.

За підсумком конкурсна робота команди з Покровська була відзначена сертифікатом 3-го ступеня.

- Реклама -