Зворушливі слова, танцювальний флешмоб та останній урок: як у ЗОШ №6 у Покровську учні прощалися зі школою

- Реклама -

Сьогодні, 31 травня, у всіх навчальних закладах Покровська відлунали останні дзвоники. Зворушливі та теплі слова на адресу випускників, сльози радості батьків та гордість в очах вчителів — ось як проходили урочисті лінійки в школах.

Журналісти сайту відвідали сьогодні лінійку в загальноосвітній школі №6.

Традиційно свято останнього дзвоника розпочалося з ходи головних винуватців — випускників. Почесне право підійняти державний флаг України надали двом випускникам, які у цьому році стали переможцями предметних олімпіад. Потім вся школа виконала гімн.

Зі словами привітань до учнів та батьків звернулася директор ЗОШ №6 Наталія Безручко:

«Дорогі діти, шановні вчителі та батьки! Вітаю вас зі святом останнього дзвоника та закінченням навчального року! Для учнів нашої школи розпочинається весела пора — літні канікули. Я бажаю, щоб вони для вас були цікавими та змістовними. Випускникам бажаю успішно скласти державну підсумкову атестацію та вдало обрати свій життєвий шлях. Дякую вчителям за щоденну кропітку працю, за знання та досвід, які ви передаєте дітям. Шановні батьки! Дякую вам за співпрацю з педагогами, за підтримку та допомогу школі. Бажаю всім миру, здоров`я та добробуту!»

Найкращі учні школи були нагороджені похвальними листами за високі досягнення у навчанні. Після цього перед усіма присутніми виступив шкільний хор, який виконав зворушливу пісню «Вчителька моя».

Випускники підготували для усіх декілька сюрпризів. Спочатку вони виконали вальс, а потім з випускниками початкової ланки, учнями 4-х класів, прийняли участь у танцювальному флешмобі, після якого зірвали овації батьків, вчителів та всієї школи.

Наостанок дев`ятикласники загадали бажання та випустили у повітря різнокольорові повітряні кульки.

Урочистий захід було завершено останнім дзвоником, який дали випускники та учні першого класу. Після цього учні 9-х класів відправилися до школи, на свій останній прощальний урок.

- Реклама -