Силачі з Покровська вибороли срібло на відкритому чемпіонаті з армспорту

У суботу, 25 травня, в місті Краматорськ, у залі боксу ДЮСШ, відбувся відкритий чемпіонат міста з армспорту, на який з’їхалися силачі з Краматорська, Лиману, Слов’янська, Покровська.

Про це повідомляється на сайті Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА,

Змагання організували Краматорський міський осередок Української федерації армспорту та управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

У командному заліку 1 місце посіли спортсмени з Краматорська, 2 місце — силачі з Покровська, а 3 місце вибороли спортсмени з Лиману.

Переможців змагань нагороджено кубками, медалями, грамотами та  пам’ятними призами від спонсорів. Окрім цього, кожен учасник отримав великий досвід, який допоможе вибороти перемоги на національних та міжнародних чемпіонатах.