Мешканка Добропілля стала жертвою «чорного автоділера»

60-річна мешканка Добропілля втратила близько 47 тисяч гривень, повіривши обіцянкам продавця автомобілю «Ланос», оголошення якого вона знайшла в інтернеті. Наразі правоохоронці встановлюють особу шахрая.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась місцева мешканка із заявою про те, що її ошукав незнайомець.

Виявилось, що потерпіла стала жертвою «чорного автоділера», який пообіцяв пригнати автомобіль, а сам зник, як тільки отримав бажані гроші. В поліції жінка розповіла, що кілька днів тому на одному з сайтів вона знайшла оголошення про продаж автомобіля «Ланос» і вирішила його купити.

Для цього потерпіла зв’язалась із «продавцем», який сказав, що для того, аби автомобіль за допомогою евакуатора прибув на її адресу, жінці потрібно перерахувати кілька тисяч гривень в якості завдатку.

Добропільчанка погодилась і зробила перший платіж — 3 тисячі 600 гривень. Наступного дня незнайомець сам подзвонив потерпілій і повідомив, що цієї суми не достатньо і необхідно добавити ще. Жінка погодилась. Так тривало майже тиждень: «автоділер» телефонував покупчині і під різними приводами виманював гроші.

Загалом потерпіла перерахувала 47 тисяч гривень та коли в останній телефонній розмові незнайомець сказав, що йому необхідні ще 10 тисяч, жінка запідозрила щось неладне, тому виказала бажання відмовитись від автомобіля й попросила повернути її гроші. Саме ця розмова і стала останньою, бо одразу після неї «продавець» перестав виходити на зв’язок, вимкнув телефон та видалив з сайту своє оголошення.

Зрозумівши, що потрапила до рук шахрая, мешканка Добропілля прийшла за допомогою в поліцію.

За даним фактом співробітниками поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -