У Покровську презентували проект «Музей сучасний.ua»

22 травня в Покровському історичному музеї було  презентовано проект «Музей сучасний.ua»,  який реалізовано в рамках програми Британської ради «Активні громадяни» за підтримки ГО «Міцна громада».

Основною  метою даного проекту є створення комфортних умов для перебування відвідувачів у Покровському історичному музеї шляхом впровадження сучасного обладнання та інтерактивних технологій.

В залі «Археологія» була представлена ігрова локація, знаходячись на якій діти можуть ознайомитися з професією археолога і на деякий час «перетворитися» у нього,  цікаво та з користю провести тут свій вільний час.

Крім того, родини, які завітали до музею з дітьми, відтепер мають можливість залишити дітей в ігровій локації, а самі  сповна насолодитися експозиційними залами музею.

Першими відвідувачами ігрової локації стали вихованці молодшої групи «Казка» дитячого навчального закладу  №8 «Ластівка».  Малеча із задоволенням гралася в ігри, складала пазли, «займалася розкопами» в кінетичному піску та виконувала завдання книги «Я супер археолог», спеціально виготовленої в рамках проекту.

Також було представлено систему QR-кодів, впроваджених у музеї. Такі коди встановлені біля кожної вітрини. Відсканувавши їх, можна отримати інформацію про відповідні експонати та самостійно обрати оптимальну глибину та темп ознайомлення з експозицією.

В рамках проекту «Музей сучасний.UA» були придбані навушники, і співробітники музею мають плани впровадити із часом аудіо-гіди. Тож запропоновану інформацію за бажанням можна буде й прослухати. А розуміючи, що музей – візитна картка міста, планують вдосконалити дану послугу в майбутньому і послугу «аудіо-гід» можна буде отримати не лише українською, а й англійською мовою.

Ця робота вже розпочата, а допомогу в перекладі тексту екскурсії надав творчий колектив учнів та педагогів загальноосвітньої школи №2. Саме вони представили учасникам презентації частину екскурсії залом «Етнографія та заселення краю» англійською та українською мовами.

Тож, мешканців та гостей Покровська запрошують до історичного музею, щоб оцінити нові можливості, які з’явилися у відвідувачів завдяки проекту «Музей сучасний.ua»

- Реклама -