Прикордонники повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ в районі проведення ООС

- Реклама -

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Минулої доби пасажиро-транспортний потік був на рівні попередньої доби. Загалом через КПВВ прослідувало 42,7 тисячі осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10625 осіб та 1285 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9720 осіб та 1640 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7515 осіб та 1375 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4045 осіб та 910 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10750 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/70; «Мар’їнка» – 0/80; «Новотроїцьке» – 60/0; «Гнутове» – 15/20.

Учора прикордонники Краматорського загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» припинили спробу переміщення до ТОТУ електроприладів з порушенням встановлених правил. Товар, оцінений у більше двох тисяч гривень вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Крім того у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо безперешкодного пропуску через лінію розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина передано представникам Національної поліції для прийняття відповідного правового рішення.

- Реклама -