У Покровську 6 шахтарських міст підписали Меморандум про співпрацю

- Реклама -

Сьогодні, 21 травня, у Покровську було підписано Меморандум про партнерство і створення «Платформи сталого розвитку» вугільних міст Донецької області.

Меморандум про співпрацю підписали керівники місцевої влади та громадських організацій шести шахтарських міст (Вугледар, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове), а також Торгово-промислової палати Донецької області.

Цей меморандум було розроблено за підтримки проекту «Нова енергія — нові можливості для сталого розвитку Донбасу», який реалізовується громадськими організаціями: Центром екологічних ініціатив «Екодія», Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива» та незалежною німецькою організацією з розвитку та охорони навколишнього середовища «Germanwatch».

Як зазначається, таке об’єднання має допомогти консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування, представників громадськості та бізнес-середовища задля сталого економічного розвитку регіону, зміцнення партнерства в рамках соціально-економічного розвитку населених пунктів і підвищення рівня добробуту населення шляхом стимулювання розвитку інноваційних підприємств, диверсифікації економіки та впровадження соціальних інновацій.

Нагадаємо, рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад було прийняте депутатами Покровської міської ради під час чергової сесії, яка проходила 4 квітня.

- Реклама -