Будівельні матеріали, мінеральні добрива та порох: підсумки доби на донбаських КПВВ

Державна прикордонна служба України повідомляє, що усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік дещо зменшився у порівнянні з попередньою добою. Загалом через КПВВ прослідувало 33,1 тисяча осіб та 4,4 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 8075 осіб та 1015 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7040 осіб та 1320 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5810 осіб та 1160 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3450 осіб та 905 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8760 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 50/50; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 15/35; «Гнутове» – 20/30.

Учора військовослужбовці Донецького та Лисичанського прикордонних загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Станиця Луганська» припинили три спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил.

Так, через лінію розмежування намагались провезти комп’ютерне обладнання, будівельні матеріали та мінеральні добрива на загальну суму понад 90 тисяч гривень. Товар вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справ про адміністративне правопорушення.

Крім того в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники з допомогою службового собаки, що спеціально навчений виявляти зброю та вибухівку, виявили у громадянина України, який слідував на контрольовану територію, кілограм мисливського пороху. Особу та небезпечну речовину передано працівникам Національної поліції України для прийняття правового рішення.

- Реклама -