На наступному тижні у Покровську підпишуть Меморандум про партнерство шахтарських міст

21 травня у Покровську підпишуть Меморандум про партнерство шахтарських міст та створення «Платформи сталого розвитку». Про це повідомляється на сайті міської ради.

Меморандум про співпрацю підпишуть керівники місцевої влади та громадських організацій шести шахтарських міст (Вугледар, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове), а також Торгово-промислової палати Донецької області.

Як зазначається, таке об’єднання має допомогти консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування, представників громадськості та бізнес-середовища задля сталого економічного розвитку регіону, зміцнення партнерства в рамках соціально-економічного розвитку населених пунктів і підвищення рівня добробуту населення шляхом стимулювання розвитку інноваційних підприємств, диверсифікації економіки та впровадження соціальних інновацій.

Нагадаємо, рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад було прийняте депутатами Покровської міської ради під час чергової сесії, яка проходила 4 квітня.

- Реклама -