Як мешканцям Покровська будуть нараховувати субсидії на новий неопалюваний сезон

- Реклама -

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий неопалювальний період. Автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься не всіх.

Так, готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень 2019 року не буде заборгованості за комунальні послуги.

Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

Ті домогосподарства, які станом на травень-червень матимуть борги за комунальні послуги, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Відповідно до внесених змін, з травня поточного року з новими заявою та декларацією до управлінь соціального захисту населення для призначення житлової субсидії на новий термін необхідно звернутися таким категоріям громадян:

  • орендарям житла;
  • внутрішньо переміщеним особам;
  • домогосподарствам, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
  • домогосподарствам, у складі яких є особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
  • домогосподарствам, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
  • домогосподарствам у складі яких, або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Всім іншим домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість по сплаті за житлово-комунальні послуги, призначення житлової субсидії з травня поточного року, на наступний строк, здійснюватиметься управліннями соціального захисту населення в автоматичному режимі, без подання нових заяви і декларації.

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.

 

- Реклама -