Безпечна країна: учні Покровська, Мирнограду та Добропілля можуть взяти участь в конкурсі фото- і відеоробіт та виграти цінні призи

Стартував конкурс учнівських фото- та відеоробіт «Безпечна країна» про безпеку дорожнього руху та протидію цькуванню в школі.

Роботи можна подавати до 18 жовтня за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

Конкурс проводять Міністерство освіти і науки, Мінінформполітики та Міжнародний Благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод».

«Ми маємо сумну статистику – 2018 року в дорожньо-транспортних пригодах загалом загинули 176 дітей. З них 12 самі спровокували аварії. Щодо цькування, то понад 37% дітей ставали жертвами образ, знущань та принижень інших підлітків. Кожен з нас повинен розуміти, що виховання здійснюється передусім через власний приклад – приклад, який показують батьки, вчителі та інші громадяни.

Тобто, безпека дітей – це наша спільна справа. І ми сподіваємося, що через цей конкурс, через фото та відео, які надсилатиме молодь, зможемо краще достукатися до сердець інших дітей», – зазначив перший заступник міністерки освіти і науки Павло Хобзей.

Фінал конкурсу та визначення переможців відбудеться у листопаді.

З найкращих фото зроблять виставку та використовуватимуть для соціальної реклами.

Також для переможців передбачені цінні призи.

- Реклама -