Політична партія «Наш край»: українці не спроможні платити комуналку, а «Нафтогаз» відключає міста від газу

- Реклама -
Травень розпочався із двох знакових подій: із 1 травня року набули чинності зміни до Закону «Про житлово-комунальні послуг», які передбачають нарахування пені за несвоєчасну оплату рахунків за комуналку. І друга подія — «Нафтогаз» відключив від газу «Рівнетеплоенерго» та «Облтеплокомуненерго» (Чернігів) через низький рівень розрахунків компаній.
Виходить, що народ біднішає, тарифи зростають, заборгованість теж збільшується, але влада не бачить іншого шляху як робити людей жебраками та відключати міста від газу.
Нові зміни в законодавстві лише запровадили механізм вибивання боргів з громадян. Ці зміни захищають лише постачальника газу, навіть сумлінних споживачів, які не мають боргів, він не захистив. У результаті «Нафтогаз» відключив від газу цілі обласні центри!
Політична партія «Наш край» закликає владу негайно втрутитися у цю ситуацію та сприяти поверненню газу в домівки громадян. Ми вимагаємо також працювати над зниженням тарифів та збільшенням доходів людей, а не придумуванням нових механізмів вибивання боргів.
Представники партії закликають уряд розробити механізми, які б стимулювали місцеву владу та підприємців зменшувати собівартість житлово-комунальних послуг.
- Реклама -