Двоє мешканців Мирнограду втратили майже 120 тисяч гривень через дії шахраїв

- Реклама -

Мешканці Мирнограду знов потрапили до пастки інтернет-шахраїв, повідомляє Покровський відділ поліції. Правоохоронці в котрий раз закликають громадян бути уважними та не довіряти незнайомцям.

Так, вчора, 2 квітня, до чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулась місцева мешканка із заявою про те, що незнайомий чоловік обманним шляхом заволодів її грошима.

Так, до потерпілої подзвонив незнайомець, який назвався співробітником поліції й повідомив, що її син побив людину і тепер може сісти в тюрму. «Слідчий» додав, що ситуацію можна вирішити і запропонував свої послуги за певну «винагороду» — 9 тисяч гривень.

Розгублена жінка погодилась й перевела гроші на вказаний незнайомцем рахунок. Після цього чоловік пообіцяв передзвонити за півгодини, однак його дзвінка потерпіла так і не дочекалась. Ввечері того ж дня жінці подзвонив син і, з подивом почувши від матері про свою «пригоду», порадив їй негайно звернутись до поліції.

Цього ж дня до мирноградських правоохоронців звернувся 54-річний чоловік, який поскаржився на те, що його ошукав продавець одного з інтернет-сайтів. Виявилось, що потерпілий замовив на сайті з купівлі-продажу господарчих товарів точильний верстат, розрахувався за нього та так і не отримав.

Як тільки 107 тисяч 500 гривень опинились на рахунку «продавця», його телефон виявився вимкненим, а оголошення видаленим. Зрозумівши, що ані товару, ані грошей йому ніхто не поверне, потерпілий вирушив до поліції.

Наразі за цими випадками  слідчими відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

- Реклама -