Прикордонники повідомили, як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

Державна прикордонна служба України повідомляє, що усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

За минулу добу пасажиропотік збільшився у межах усіх дорожніх коридорів. Загалом через КПВВ прослідувало 53 тисячі осіб та 6,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 12915 осіб та 1475 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 11460 осіб та 1820 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9895 осіб та 1535 транспортних засобів;

«Гнутове» – 5445 осіб та 1231 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 13270 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 15/40; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 15/50; «Гнутове» – 10/20.

Учора військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Станиця-Луганська» припинили спробу переміщення на тимчасово окуповану територію України медичного обладнання вартістю майже 5 тисяч гривень.

Товар, що переміщувався з порушенням встановлених правил вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, УВКБ ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Міжнародними організаціями для жителів Донбасу направлено товари медичного призначення, насоси та комплектуючі до них. Загалом оформлено гуманітарний вантаж вагою 7 тонн.

- Реклама -