«Усі КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил працюють у штатному режимі», — Державна прикордонна служба України

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік збільшився у межах усіх дорожніх коридорів. Загалом через КПВВ прослідувало 47,1 тисячі осіб та 5,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 11245 осіб та 1245 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 10020 осіб та 1625 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9030 осіб та 1485 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4665 осіб та 1010 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 12125 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 15/40; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 15/50; «Гнутове» – 10/20.

Учора військовослужбовці Краматорського прикордонного загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» припинили спробу переміщення на тимчасово окуповану територію України медичного обладнання вартістю понад 10 тисяч гривень.

Товар, що переміщувався з порушенням встановлених правил вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Крім того у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували спробу підкупу охоронців кордону громадянином України. Чоловік намагався надати неправомірну вигоду правоохоронцям за сприяння у безперешкодному перетині лінії розмежування. Прикордонники від такої пропозиції відмовились, дії громадянина задокументували та по факту виявлення ознак злочину, передбаченого 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», повідомили співробітників Національної поліції.

 

- Реклама -