Прикордонники повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 15/30; «Мар’їнка» – 0/30; «Новотроїцьке» – 0/30; «Гнутове» – 10/20.

Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік характеризувався певним зменшенням у порівнянні з попереднім днем. Загалом учора через КПВВ прослідувало 38,5 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9430 осіб та 1145 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8755 осіб та 1445 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7195 осіб та 1300 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3955 осіб та 950 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9120 осіб.

Також учора в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону виявили у громадянина України, який рухався у пішому порядку через лінію зіткнення на вихід до тимчасово окупованої території України, партію одягу на суму близько 11 тисяч гривень. У цьому випадку товар передано працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Крім того, минулої доби у цьому ж КПВВ співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками фіскальної служби під час огляду двох автомобілів  виявили товарів на загальну суму майже 42 тисячі гривень. Транспортними засобами намагалися незаконно перевезти дві дугогасні камери та трьохконтурний редуктор для бурової установки. Водіїв разом з автівками та вантажем передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

- Реклама -