«Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі»,- Державна прикордонна служба України

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічним та мав тенденцію до збільшення. Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 48,1 тисячі осіб та 5,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 11505 осіб та 1320 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9995 осіб та 1615 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9035 осіб та 1515 транспортних засобів;

«Гнутове» – 5045 осіб та 1110 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 12500 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 10/40; «Гнутове» – 30/20.

Учора військовослужбовці Лисичанського та Краматорського прикордонних загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Станиця Луганська», «Майорське» та «Мар’їнка» завадили чотирьом спробам переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил, а саме: комп’ютерної техніки, парфумів та брухту на загальну суму майже 63 тисячі гривень.

Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім того в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо безперешкодного пропуску через лінію розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову.

По факту виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», прикордонники повідомили співробітників Національної поліції.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 6 вантажівок від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Для мешканців Донецької та Луганської областей направлено гуманітарну допомогу (будівельні матеріали) загальною вагою 19,3 тонни.

- Реклама -